• Mariz Taşımacılık olarak okul gezileri ve günü birlik turlar konusunda nitelikli kadromuzla güvenli hizmet vermekteyiz.

  • Mariz Taşımacılık, Turizm taşımacılığı konusunda özel eğitimli personeli ve önce güvenlik vizyonu ile transfer ve taşımacılık hizmeti güvenli bir durumda vermekteyiz.

  • Mariz Personel taşımacılığı konusunda özel eğitimli personeli ile, tecrübe, ilkeli güvenli hizmet anlayışımızla hizmet vermekteyiz.

Mariz Taşımacılık

Mariz Taşımacılık 2005 yılında personel ve öğrenci taşımacılığı hizmetine izmir 'de başlamış olup,  profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek   iş tecrübesini geliştirmiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi geliştirerek vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde İzmir'in Çiğli ilçesinde başlayarak Türkiye'nin önde gelen kamu-özel kuruluşların personel ve öğrenci taşıma işini başarıyla yapmanın gururunu taşımaktayız.

Hareket noktası 100% koşulsuz müşteri memnuniyeti olan Mariz Taşımacılık, üstün teknoloji ve zamanın büyük önem kazandığı günümüzde, 2005 yılından bu zamana kadar bilgi, birikim ve tecrübesinin ışığında üstün hizmet anlayışını dinamik kadrosuyla hayata geçirmeye devam etmektedir.

Sürekli eğitimlerle her duruma çözüm üretebilecek, zamanın değerini bilen, tecrübeli sürücülerimiz ve konusunda deneyimli, özgüveni yüksek operasyon merkezimiz ile kesintisiz hizmete devam ediyoruz.