• Mariz Taşımacılık olarak okul gezileri ve günü birlik turlar konusunda nitelikli kadromuzla güvenli hizmet vermekteyiz.

  • Mariz Taşımacılık, Turizm taşımacılığı konusunda özel eğitimli personeli ve önce güvenlik vizyonu ile transfer ve taşımacılık hizmeti güvenli bir durumda vermekteyiz.

  • Mariz Personel taşımacılığı konusunda özel eğitimli personeli ile, tecrübe, ilkeli güvenli hizmet anlayışımızla hizmet vermekteyiz.

Özel Tur Hizmetleri

Özel Turizm Hizmetleri

Transferleriniz için farklı bir hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimize ve konuklarınıza, konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Transferler için hizmetinize sunduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir.

HAVAALANI TRANSFERİ

Güvenlı, Kalıtelı, Konforlu, Güleryüzlü Hızmet...
Havaalanı transferi için elindeki isminizin yazılı olduğu boardla sizi karşılamaya gelen deneyimli personelimiz bagajlarınıza yardımcı olarak sizi belirtmiş olduğunuz adrese güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.
Havaalanına dönüşte belirtmiş olduğunuz adrese hareket saatinden 20 dk önce ulaşan personelimiz size haber verecektir ve bagajlarınıza yardımcı olarak havaalanına transferinizi gerçekleştirecektir.
Havaalanı transferiniz süresince günlük gazete ve dergileriniz eşliğinde yolculuğunuzun keyfini çıkaracaksınız.
Hizmetlerimiz